З 19 грудня 2021 року в Україні починають нараховувати по 1000₴ всім повнолітнім громадянам, які отримали щеплення від коронавірусу двома дозами вакцини. Цю суму не вдасться зняти, проте можна витратити на різні цікавинки, зокрема, на квитки у кіно. І це чудова нагода переглянути захоплюючі та довгоочікувані кінострічки у мережі кінотеатрів «Перун». Якщо ви давно хотіли влаштувати собі кіно-уїкенд або завітати на зимову прем‘єру фільму - не зволікайте та швиденько забирайте свою подарункову 1000₴🎁

Додаємо покрокову інструкцію, як отримати винагороду за вакцинацію та використати її для перегляду фільмів у кінотеатрі «Перун»?

Крок 1. Відкрийте віртуальну картку єПідтримка. У цю мить зробити це можна в таких банках: Monobank, Альфа-банк, Укргазбанк, А-банк, Ощадбанк, Приватбанк. Якщо у вас вже є рахунок в одному із вищезазначених банків, процес триватиме декілька хвилин. Просто зайдіть в банківський мобільний додаток (не забудьте перед цим його оновити) і знайдіть послугу відкриття картки єПідтримка. Подайте заявку – і віртуальна картка з’явиться у додатку. Якщо ж ви не є клієнтом цих банків, рекомендуємо завітати до відділення банку або ж відкрити рахунок дистанційно, якщо банк дає таку можливість.

Крок 2. Подайте заявку на отримання коштів у Дії. Встановіть додаток Дія і згенеруйте сертифікат вакцинації, якщо раніше цього не зробили. А в період з 19 до 29 грудня 2021 року перейдіть в додатку у розділ Послуги і виберіть пункт єПідтримка. Вкажіть банк, підтвердіть, що вам є 18 років – і протягом двох днів гроші потраплять на ваш рахунок.

Крок 3. Оберіть кінострічку, яку бажаєте переглянути, потім придбайте квитки та насолоджуйтеся фільмом ласуючи смачним попкорном у зручних кінозалах мережі кінотеатрів «Перун».

Як правильно оплатити квитки? Перейдіть до сторінки замовлення і виберіть оплату онлайн. Вкажіть реквізити своєї картки єПідтримка та підтвердіть операцію. Якщо ж ви бажаєте оплатити онлайн за допомогою Apple Pay чи Google Pay, переконайтеся, що додали картку єПідтримка до цих сервісів і вибрали її для оплати. Готово!

У підсумку – нічого складного. Проте порцію позитивних емоцій ви гарантовано отримаєте. Тож не бійтеся зв’язуватися з тисячею за вакцинацію – це все швидко і дуже просто. Завітайте на кіносеанс в улюблений кінотеатр, радійте самі і діліться з друзями кіно-зимовим настроєм.

Найпоширеніші запитання від наших читачів:

➤ Як діяти, якщо сума до сплати понад 1000₴? Чи можна доплатити різницю, коли загальна сума обраних книг перевищує 1000₴? Наразі доплатити залишок з картки єПідтримка – неможливо.

➤ Чи можна витратити кошти у декілька платежів? Так. Можна оформити декілька покупок квитків в рамках доступного залишку коштів на картці єПідтримка.

➤ Чи є часове обмеження на витрату 1000 гривень? Так. На витрату 1000₴ є чотири місяці з моменту їхнього зарахування на картку.

➤ Що відбувається із залишком суми через 4 місяці? Якщо через 4 місяці від дня отримання коштів на картці єПідтримка залишаться невитрачені кошти, вони повернуться до державного бюджету. Тож не зволікайте і встигніть витратити всі виділені кошти на похід у кіно.